Edit Content
KURUMSAL
FAALİYET ALANLARI
MEDYA

Ceza soruşturmasına konu bir suçun mağduru veya faili olmak her insanın hayatı boyunca karşılaşabileceği ve ihmal edilmemesi gereken bir durumdur. Böyle bir olaya maruz kaldığınızda hukuki bir yardım almanız gerekmektedir. Bu nedenle; Ankara ceza avukatı olarak soruşturma aşamasından başlamak üzere tüm süreç boyunca her türlü desteği sağlamak üzere yanınızdayız.

Ceza Avukatı Olarak Hizmetlerimiz

Herhangi bir ceza soruşturmasına maruz kalındığında paniğe kapılmadan ve tedirgin olmadan öncelikle hukuki bir yardım almak gerekir. Yanlış yapılacak hukuki yardımlar sizi bir cezai müeyyide ile karşı karşıya getirebilir. Tarafımızca, ceza soruşturmasına konu suçun soruşturma aşamasından infaz aşamasına kadar gerçekleşen her süreç titizlikle takip edilerek müvekkilin her zaman yanında bulunuruz.  Bu nedenle; tecrübeli, her sorunuza cevap verebilecek, mevzuata hakim, süreci çok ince detaylarına kadar takip edebilen uzman ceza avukatı ile yanınızdayız. Avukatlarımız ceza hukuku konusunda Ankara ceza avukatı tavsiye listesinde bulunan avukatlardandır. Bu konu hakkında detaylı bilgiye işletmemiz hakkında yapılan yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Hangi Ceza Davalarında Hizmet Veriyoruz?

Öncelikle müvekkil ile vekalet ilişkisi kurarak, tüm soruşturma ve kovuşturma aşamasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Or Hukuk ve Danışanlık için müvekkilin, suçun sanığı veya mağduru olması konusunda bir ayrım yapmaksızın hukuki yardımda bulunuruz. Soruşturmanın başlatılması amacı ile gerekli ihbar ve şikayetleri gerçekleştirir ve tüm ifadeler sırasında hazır bulunuruz.

Bu anlamda;

Suçları başta olmak üzere birçok suç ile ilgili olarak temsil ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ceza Hukukuna İlişkin Makaleleri

Makaleleri aşağıdaki listede görebilirsiniz.

Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ceza Avukatı Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?

Bir ceza kovuşturmasında atılan hatalı bir adımın telafisi mümkün değildir. Bir ceza avukatı söz konusu suçu doğru yorumlamalı ve hangi adımları atacağını çok iyi bilmelidir. Suçun sadece ispata yönelik bölümü ile ilgilenen değil, suçun yapısını doğru tahlil edebilmiş, bu tahlillerini somut olaya uygulayarak lehe olan sonucu alabilecek ve istenen neticeyi alabilecek uzmanlığa ve tecrübeye sahip bir avukat ile çalışmak çok önemlidir.

Bir ceza avukatına temsil yetkisi verilmeden önce avukatın bu konudaki tecrübelerinin gözlemlenmesi ve ne tür davalara baktığının incelenmesi gereklidir. Avukatın ihtisas alanının ceza davaları olması çok önemlidir. Bizim hukukumuzda ayrıca ceza avukatı olarak bir tanımlama bulunmamaktadır. bundan dolayı ceza davaları konusunda tecrübe sahibi olmak çok önemlidir. 

Sonuç Bir ceza avukatı yukarıda maddeler halinde sayılan suç tipleri ile ilgili olarak yeterli tecrübe ve birikime sahip olmalıdır. Bir ceza soruşturmasına veya kovuşturmasına konu suç ile ilgili olarak, çok hızlı, etkili ve analitik güçlü çözüm yolları üretiriz. İletişimi her zaman en üst seviyede tutarak gerekli bilgilendirmelerde bulunuruz. Karşılıklı güven için gereken şeyleri yaparız. Dürüstlük en önemli ilkemizdir. Söz konusu olayın irdelenmesini tek bir ceza avukatı ile değil konusunda uzman birden fazla avukat ve danışmanlar ile yaparız. Böylece etkili ve doğru sonuca ulaşırız. Müvekkillerimizin memnuniyeti her zamana önemlidir. Bu da bizi ankara’da ünlü ceza avukatları arasına koymayı başarmıştır.

Youtube kanalımız üzerinden de çeşitli hukuk dallarına ait video yayınlarımızı izleyebilirsiniz.

Ceza davaları ile ilgili makalelerimizi Blog sayfamızdan Ceza Davaları kategorisinden takip edebilirsiniz.