Edit Content
KURUMSAL
FAALİYET ALANLARI
MEDYA

Boşanma Avukatı Danışma

Büromuz aile hukukundan kaynaklı davalarda her türlü danışmanlık hizmetini vermektedir. Anlaşmalı boşanma protokolü hazırlama, çekişmeli boşanma davası, mal paylaşımı, nafaka, velayet, evlilik sözleşmesi gibi birçok alanda danışan ve müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu nedenle boşanma avukatı danışma konusunda önde gelen hukuk bürolarından biriyiz. Bu dava konularında bilgi almak isterseniz alanında uzman boşanma avukatına danışmanızı tavsiye ederiz.

Danışmanlık Konuları Nelerdir?

Boşanmanın birçok sebebi olabilmektedir. Bu çoğu zaman eşlerin evlilik birliği içerisindeki yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanmakla birlikte başka özel sebepler de olabilmektedir. Alınan boşanma kararı ile birlikte çiftlerin ve varsa müşterek çocukların birtakım hakları gündeme gelmektedir. Velayet, nafaka, mal rejimi gibi birçok konuda kişilerin haklarını gözetmesi gerekmektedir. Davanızı uzman boşanma avukatı ile takip etmeniz halinde yükünüz azalacaktır. Tüm yükümlülüklerinizi ve haklarınızı işin ehli, yasal mevzuata hakim bir danışmandan öğrenmekte fayda vardır.

Büromuz aile hukukundan kaynaklı davalarda her türlü danışmanlık hizmetini vermektedir. Anlaşmalı boşanma protokolü hazırlama, çekişmeli boşanma davası, mal paylaşımı, nafaka, velayet, evlilik sözleşmesi gibi birçok alanda danışan ve müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.  Bu dava konularında bilgi almak isterseniz alanında uzman boşanma avukatına danışmanızı tavsiye ederiz.

Danışmanlık Hizmeti Neden Önemlidir?

Boşanma davaları kendi içerisinde anlaşmalı ve çekişmeli olmak üzere ikiye ayılmaktadır. Her iki dava türünde de farklı farklı hususlar önem arz etmektedir. Ve her ikisi de farklı prosedürlere tabi olması sebebiyle danışmanlık hizmeti almak ve ona göre işlem yapmak önem arz etmektedir. Boşanma davasını nasıl açacağınız, nereye başvuracağınız, neler ileri sürebileceğiniz, neler talep edebileceğiniz önem arz etmektedir. Bu konularda danışmanlık almaz ya da avukat ile takip etmezseniz hukuki hak kayıpları yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Danışan ve müvekkillerimiz ile kurmuş olduğumuz iletişimler sonucunda her biri için ayrı hukuki yöntemleri belirleyip dava taleplerimiz ve gidiş yolunu ona göre belirlemekteyiz. Biz Or hukuk ve Danışmanlık Ofisi olarak Türkiye’nin ve dünyanın her bir köşesinde hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Boşanma avukatı danışma olarak Türkiye’de özellikle de Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Antalya, Gaziantep başta olmak üzere birçok il ve ilçede uzman kadromuz aktif olarak çalışmaktayız.

Youtube kanalımız üzerinden de çeşitli hukuk dallarına ait video yayınlarımızı izleyebilirsiniz.

Aile ve Boşanma Davaları ile ilgili makalelerimiz ve daha detaylı bilgiye boşanma avukatı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.