Edit Content
KURUMSAL
FAALİYET ALANLARI
MEDYA

Boşanma Avukatı Çankaya

Toplumun temeli ailedir. Hukuk sistemimiz bu nedenle aile kavramına ve ailenin korunmasına büyük önem vermektedir. Boşanma davaları ise nafaka, boşanma, evlenme, nişanlanma ve velayet v.s. gibi bir çok kavramı kapsamaktadır. Boşanma avukatı Çankaya olarak, uzun yıllardır görev yapan ofisimizde, sadece aile ve boşanma davalarında uzman avukatlar görev yapmaktadır.

Boşanma Davaları

Günümüzde boşanma davalarının sayısında her geçen gün artış yaşanmaktadır. Özellikle korona döneminde bu artışın çok daha fazla olduğu gözlenmiştir. Çiftlerin gerek birbirlerine karşı olan yükümlülüklerini yerine getirmemeleri gerekse de diğer özel sebepler dolayısıyla bu oran artmıştır.

Bu süreç içerisinde tarafların bir yandan dava dosyalarını takip etmeleri hem psikolojik hem de fizyolojik olarak ekstra yorucu olacaktır. Bu sebeple alanında uzman bir avukat ile bu sürecin yönetilmesini tavsiye ederiz. Bu süreç içerisinde boşanma avukatınız, evlilik birliği içerisinde yaşanan olayların analizlerini yaparak sonuca en iyi giden hukuki yöntemi belirleyecektir. Evlilik içerisindeki boşanma sebeplerinin belirlenmesinin ardından hukuki temellendirmeyle boşanma davası takip edilecektir.

Or Hukuk

Or Hukuk ve Danışmanlık Ofisi olarak Türkiye’nin ve dünyanın her bir köşesinde hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İletişim halinde olduğumuz birçok büromuzun yardımlarıyla Türkiye ve Dünya’da en iyi hizmeti vermek için yılladır çalışmaktayız. Türkiye’de özelliklede Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Antalya, Gaziantep başta olmak üzere birçok il ve ilçede uzman kadromuz aktif olarak çalışmaktadır. Ankara’da Çankaya, Kızılay, Ulus, Sincan, Polatlı, Mamak, Yenimahalle, Gölbaşı, Nallıhan, Ayaş gibi tüm ilçe ve semtlerde aktif olarak dava takip etmekteyiz. İstanbul’da Kartal, Başakşehir, Pendik, Ataşehir, Fatih, Üsküdar, Avcılar, Beykoz, Kadıköy, Beyoğlu, Bakırköy gibi birçok ilçe ve semtte de faaliyet göstermekteyiz. Bunun gibi Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde boşanma avukatı olarak yıllardır hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman ve profesyonel ekibiyle çalışan büromuzda, danışan ve müvekkillerimizin menfaatlerini gözeterek hukuki hizmet vermekteyiz.

Sonuç Olarak

Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu il ve ilçelerde birçok avukat olmasına karşın alanında uzman bir ekiple çalışmak her zaman kişilerin tercih edeceği bir durum olacaktır. Zira boşanma dava sürecinin yönetimi oldukça uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu kapsamda kişilerin hak ve menfaatlerini gözeterek daha emin ve güvenilir adımlarla hareket edilmesi kişide güven oluşturacaktır. Yeterli bilgi ve donanıma sahip boşanma davalarında uzman ekibimiz ile müvekkil ve danışanlarımıza bu hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Or Hukuk ve Danışmanlık, boşanma avukatı Çankaya olarak boşanma davalarında olduğu gibi her alanda titizlikle çalışmaktayız.

Youtube kanalımız üzerinden de çeşitli hukuk dallarına ait video yayınlarımızı izleyebilirsiniz.

Aile ve Boşanma Davaları ile ilgili makalelerimiz ve daha detaylı bilgiye boşanma avukatı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.